توضیحات

پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت ها و کارآموزی های دانشجویان ویژوال بیسیک دات نت با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت ها و کارآموزی های دانشجویان ویژوال بیسیک دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت ها و کارآموزی های دانشجویان ویژوال بیسیک دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت ها و کارآموزی های دانشجویان ویژوال بیسیک دات نت توسط مهندسین این مرکز ( ایران پروژه ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ ( C# ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

ایران پروژه

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با vb.net, پروژه vb.net انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان, دانلود سورس انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با vb.net, سیستم انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با vb.net, مدیریت انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان به زبان vb.net, انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با vb.net, پروژه دانشجویی انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان, انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان به زبان vb.net, انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان در vb.net, سیستم انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان تحت vb.net, دانلود پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان, سورس پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان به زبان vb.net, انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان, انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان به زبان ویژوال بیسیک دات نت, انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان با vb.net, پروژه انتخاب واحد دانشگاه به همراه مدیریت پروژه ها و کارآموزی های دانشجویان به زبان ویژوال بیسیک دات نت, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 e7p8.com