توضیحات

پروژه سورس رزرو خوابگاه دانشجویی اچ تی ام ال با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت اچ تی ام ال ( HTML ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه سورس رزرو خوابگاه دانشجویی اچ تی ام ال داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پروژه سورس رزرو خوابگاه دانشجویی اچ تی ام ال دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سورس رزرو خوابگاه دانشجویی اچ تی ام ال توسط مهندسین این مرکز ( ایران پروژه ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سورس رزرو خوابگاه دانشجویی اچ تی ام ال در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

ایران پروژه

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اچ تی ام ال به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود رزرو خوابگاه دانشجویی با html, پروژه html رزرو خوابگاه دانشجویی, دانلود سورس رزرو خوابگاه دانشجویی با html, سیستم رزرو خوابگاه دانشجویی با html, مدیریت رزرو خوابگاه دانشجویی به زبان html, رزرو خوابگاه دانشجویی با html, پروژه دانشجویی رزرو خوابگاه دانشجویی, رزرو خوابگاه دانشجویی به زبان html, رزرو خوابگاه دانشجویی در html, سیستم رزرو خوابگاه دانشجویی تحت html, دانلود پروژه رزرو خوابگاه دانشجویی با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال رزرو خوابگاه دانشجویی, سورس پروژه رزرو خوابگاه دانشجویی به زبان html, رزرو خوابگاه دانشجویی با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال رزرو خوابگاه دانشجویی, رزرو خوابگاه دانشجویی به زبان اچ تی ام ال, رزرو خوابگاه دانشجویی در اچ تی ام ال, سیستم رزرو خوابگاه دانشجویی تحت اچ تی ام ال, دانلود پروژه رزرو خوابگاه دانشجویی با html, پروژه رزرو خوابگاه دانشجویی به زبان اچ تی ام ال, سایت پروژه html, دانلود پروژه html, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 e7p8.com