توضیحات

 گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت pdf دارای 119 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز ایران پروژه ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت pdf :

گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت pdf در 119 صفحه ورد قابل ویرایش

تاسیسات چیست ؟

تاسیسات، در سیستم حرارت مركزی كه با عنوان شوفاژ مطرح می شود .در محلی به نام موتورخانه دستگاههایی از قبیل دیگ - مشعل- پمپ-و... نصب شده و حرارت به سیال واسطه كه میتواند اب باشد منتقل گردیده سپس پمپ موجود در موتورخانه ابگرم را توسط لوله كشی به داخل اتاقها هدایت نموده و وارد رادیاتورهای مستقر در اتاق می كند.این رادیاتورها گرما را به اتاق منتقل كرده و در نتیجه دمای اب كاهش می یابد .و آب توسط لوله برگشت به طرف موتورخانه رفته و برای جذب مجدد گرما به داخل دیگ هدایت می شود و بار دیگر این سیكل و چرخه تكرار می شود .

اصولا در سیستم حرارت مركزی كه از آبگرم استفاده می شود .دمای خروجی اب از دیگ 180 درجه فارنهایت و دمای ورودی اب به داخل دیگ كه گرمای لازم را به اتاق منتقل كرده است . برابر 160 درجه فارنهایت در نظر گرفته می شود .به عبارت دیگر اختلاف دمای ابگرم خروجی از دیگ و آب برگست داده شده از ساختمان برابر 20 درجه فارنهایت است .

نحوه گرم شدن اتاق توسط رادیاتور به صورت جابجایی آزاد یا طبیعی میباشد .هوای بالای رادیاتور معمولا به دلیل گرم شدن سبك شده و به طرف بالا حركت میكند .و هوای سرد طرف مقابل اتاق جایگزین آن می شود .به همین ترتیب یك چرخش طبیعی در جریان هوای اتاق بوجود آمده و دمای تمامی نقاط اتاق بالا رفته و اتاق گرم می شود .

رادیاتور شوفاژ فاقد هرگونه موتور یا وسیله برقی است .پس نمیتوان توسط رایاتور شوفاژ دمای اتاق را كنترل كرد .میزان رطوبت نسبی اتاق نیز قابل كنترل نمی باشد .اصولا وقتی هوای اتاق گرم می شود .میزان درصد رطوبت نسبی كاهش می یابد .به عبارت دیگر رادیاتور شوفاژ میزان رطوبت نسبی اتاق را كاهش می دهد .و بایستی توسط افزودن بخار به هوای اتاق میزان رطوبت مورد نیاز انسان را تامین نمود .

به طور كلی در زمستان فضاهایی كه كنترل دما و در صد رطوبت نسبی در آنها اهمیت زیادی ندارد می توان از رادیاتور شوفاژ استفاده نمود .( هرچند دمای اتاق در سیستم رادیاتوری به راحتی و به كمك كنترل كننده های الكتریكی و مكانیكی قابل كنترل است ).

بهترین محل نصب رادیاتور در زیر پنجره یا كنار دیوارهای خارجی است .علت این است كه توسط رادیاتور شوفاژ در فصل زمستان دائما گرما به اتاق افزوده می شود .ولی دمای اتاق بالا نمی رود و این دما ثابت می ماند .چون بخش بیشتری از گرمای تولید شده تلف می شود .

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با word, پروژه word گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی, دانلود سورس گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با word, سیستم گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با word, مدیریت گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی به زبان word, گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با word, پروژه دانشجویی گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی, گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی به زبان word, گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی در word, سیستم گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت word, دانلود پروژه گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی, سورس پروژه گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی به زبان word, گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی, گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی به زبان فایل ورد (word), گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی در فایل ورد (word), سیستم گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی تحت فایل ورد (word), دانلود پروژه گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی با word, پروژه گزارش کاراموزی تاسیسات موتورخانه و پمپ های ابرسانی به زبان فایل ورد (word), سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 e7p8.com