توضیحات

مقدمه :
پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  یک برنامه بسیار عالی برای انتقال فایل و متن در شبکه می باشد. در این برنامه با استفاده از تکنیکی ساده متن تایپ شده را در شبکه به کامپیوتر دیگر انتقال می دهیم و به برای ارسال فایل کافیست آن را انتخاب کرده و ارسال را بزنید. این برنامه با استفاده از دستورات ساده برنامه نویسی شبکه ( network programing ) در زبان ویژوال بیسیک 6  اطلاعات را در شبکه انتقال می دهد.


پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  که توسط مرکز ایران پروژه آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس های دانشگاهی و یک پروژه عالی برای آموزش نحوه کار با شبکه در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک 6 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  تحت شبکه صحیح را در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک 6 یاد می گیرند، پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6 در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.


توضیحات بخش های پروژه :
پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6 دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
1. اتصال ساده کامپیوتر ها در شبکه : پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6 قابلیت آن را دارد که به سادگی بر روی کامپیوتر ها اجرا شده و اتصال ( connection )  بین آنها را برقرار کند ( با دستوراتی بسیار ساده).

2. انتخاب و انتقال فایل بین کاربران در شبکه : در پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  کاربران می توانند فایل مورد نظر را انتخاب و با زدن دکمه ارسال آن را به طرف مقابل در شبکه ارسال کنند. این مسئله می تواند به صورت موازی نیز انجام بگیرید. یعنی کاربران می توانند به طور همزمان هم فایل انتقال دهند و هم فایل دریافت کنند.

3.مکالمه متنی بین کاربرا (چت) : پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  امکان ارتباط و حرف زدن کاربران با هم را فراهم میکند.

4. قابلیت اجرا و تست بر روی یک کامپیوتر : در صورتی که نیاز باشد پروژه را امتهان کنید  ( و یا به اساتید تحویل دهید ) میتوانید پروژه را بر روی یک کامپیوتر اجرا کنید. این برنامه با استفاده از شبکه مجازی کامپیوتر شما اجرا شده و انتقال اطلاعات را انجام می دهد. ( روش این کار بسیار ساده می باشد که طی یک فایل آموزشی مجزا به همراه پروژه برای شما ارسال  می شود ).

5. چاپ متن دریافت شده : پروژه قابلیت این را دارد که در صورت نیاز هر کدام از کاربران شبکه متن دریافت شده را چاپ ( print ) کند. در هنگام چاپ یک نسخه پیش نمایش چاپ نیز نشان داده می شود.

6. و...


به همراه پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  :
این پروژه دارای یک داکیومنت 50 صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین 5 الی 10 صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.


اجرای پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  :
پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  قابلیت اجرا در ویژوال بیسیک 6  ( Visual Basic 6 ) یا  همان وی بی ( VB ) را دارد و پروژه را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  آن اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه ارسال متن در شبکه در ویژوال بیسیک 6  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت ایران پروژه تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود ارسال فایل متنی در شبکه با VisualBasic, پروژه VisualBasic ارسال فایل متنی در شبکه, دانلود سورس ارسال فایل متنی در شبکه با VisualBasic, سیستم ارسال فایل متنی در شبکه با VisualBasic, مدیریت ارسال فایل متنی در شبکه به زبان VisualBasic, ارسال فایل متنی در شبکه با VisualBasic, پروژه دانشجویی ارسال فایل متنی در شبکه, ارسال فایل متنی در شبکه به زبان VisualBasic, ارسال فایل متنی در شبکه در VisualBasic, سیستم ارسال فایل متنی در شبکه تحت VisualBasic, دانلود پروژه ارسال فایل متنی در شبکه با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک ارسال فایل متنی در شبکه, سورس پروژه ارسال فایل متنی در شبکه به زبان VisualBasic, ارسال فایل متنی در شبکه با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک ارسال فایل متنی در شبکه, ارسال فایل متنی در شبکه به زبان ویژوال بیسیک, ارسال فایل متنی در شبکه در ویژوال بیسیک, سیستم ارسال فایل متنی در شبکه تحت ویژوال بیسیک, دانلود پروژه ارسال فایل متنی در شبکه با VisualBasic, پروژه ارسال فایل متنی در شبکه به زبان ویژوال بیسیک, سایت پروژه VisualBasic, دانلود پروژه VisualBasic, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 e7p8.com