توضیحات

پروژه سیستم مدیریت شماره تلفن با زبان ویژوال بیسیک 6 با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک ( VB ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سیستم مدیریت شماره تلفن با زبان ویژوال بیسیک 6 داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه هم در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) و هم در اکسس ( Access ) می باشد. دیتابیس پروژه سیستم مدیریت شماره تلفن با زبان ویژوال بیسیک 6 تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سیستم مدیریت شماره تلفن با زبان ویژوال بیسیک 6 توسط مهندسین این مرکز ( ایران پروژه ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

ایران پروژه

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود دفترچه تلفن با VisualBasic, پروژه VisualBasic دفترچه تلفن, دانلود سورس دفترچه تلفن با VisualBasic, سیستم دفترچه تلفن با VisualBasic, مدیریت دفترچه تلفن به زبان VisualBasic, دفترچه تلفن با VisualBasic, پروژه دانشجویی دفترچه تلفن, دفترچه تلفن به زبان VisualBasic, دفترچه تلفن در VisualBasic, سیستم دفترچه تلفن تحت VisualBasic, دانلود پروژه دفترچه تلفن با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک دفترچه تلفن, سورس پروژه دفترچه تلفن به زبان VisualBasic, دفترچه تلفن با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک دفترچه تلفن, دفترچه تلفن به زبان ویژوال بیسیک, دفترچه تلفن در ویژوال بیسیک, سیستم دفترچه تلفن تحت ویژوال بیسیک, دانلود پروژه دفترچه تلفن با VisualBasic, پروژه دفترچه تلفن به زبان ویژوال بیسیک, سایت پروژه VisualBasic, دانلود پروژه VisualBasic, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 e7p8.com