توضیحات

پروژه افتتاح حساب در بانک - c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه افتتاح حساب در بانک - c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه افتتاح حساب در بانک - c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه افتتاح حساب در بانک - c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه افتتاح حساب در بانک - c# توسط مهندسین این مرکز ( ایران پروژه ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه افتتاح حساب در بانک - c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

ایران پروژه

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود افتتاح حساب در بانک با c sharp, پروژه c sharp افتتاح حساب در بانک, دانلود سورس افتتاح حساب در بانک با c sharp, سیستم افتتاح حساب در بانک با c sharp, مدیریت افتتاح حساب در بانک به زبان c sharp, افتتاح حساب در بانک با c sharp, پروژه دانشجویی افتتاح حساب در بانک, افتتاح حساب در بانک به زبان c sharp, افتتاح حساب در بانک در c sharp, سیستم افتتاح حساب در بانک تحت c sharp, دانلود پروژه افتتاح حساب در بانک با سی شارپ, پروژه سی شارپ افتتاح حساب در بانک, سورس پروژه افتتاح حساب در بانک به زبان c sharp, افتتاح حساب در بانک با سی شارپ, پروژه سی شارپ افتتاح حساب در بانک, افتتاح حساب در بانک به زبان سی شارپ, افتتاح حساب در بانک در سی شارپ, سیستم افتتاح حساب در بانک تحت سی شارپ, دانلود پروژه افتتاح حساب در بانک با c sharp, پروژه افتتاح حساب در بانک به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 e7p8.com